Audi’den “Sürdürülebilir Sergi Alanı” – Araba Haberleri

0

Audi, onların duygularına dokunmak için çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek “House of Progress” konseptini geliştirdi. Wolfsburg’daki kalıcı kurulumun yanı sıra 2022’de Viyana, Seul ve Milano’da hizmete başlayan Audi House of Progress, önümüzdeki günlerde Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da da hizmete girecek. Autostadt’taki mevcut Audi binasında yapılan değişiklikler kapsamında özellikle iç mekanda bir yenileme çalışması gerçekleştirildi. İç mekan teknolojisinin yenilenmesinin yanı sıra fuar konseptine de ağırlık verildi. Şeffaflığı artırmak, yeni sergi alanları oluşturmak ve yeni bakış açıları sağlamak için binanın merkezi merdiveninin bulunduğu rotunda açıldı.

Sponsorlu Ürünler

Audi İlerleme Evi, Audi’nin sürdürülebilir hedeflerinin yalnızca ürünleri, üretimi ve tedarik zinciri için değil, aynı zamanda müşterileri ve otomobil tutkunları temas noktaları için de geçerli olduğunu ortaya koymaktadır. Yeni konseptte teşhir nesneleri ve dijital içerikler, araçlar, mobilyalar gibi yeni konular hızlı ve kolay entegrasyona uygun hale geliyor. Audi Gelişim Evi’ne girdikten sonra ziyaretçiler, şirketin gelecek vizyonlarına bir bakış sunan Vizyon Bildirimi ile karşılanır. Resmin her iki yanında, marka bilgilerinin yer aldığı hareketli yürüyüş yolları, binanın iki katındaki sergi alanlarına açılıyor. Sergi alanlarının ilkinde dijitalleşme ve tasarım üzerine çalışmalar sergileniyor; A6 e-tron konsepti ve Audi A8 60 TFSI e plug-in hybrid gibi…

Bu bölümde ayrıca çeşitli dinamik aydınlatma senaryolarının eğlenceli bir şekilde anlatıldığı dijital OLED farlar da yer alıyor. Ayrıca Audi e-tron GT quattro’nun kilden bir modeli olan Econyl gibi geri dönüştürülmüş malzemeler ve mevcut renk seçeneklerinde 3D baskılı vazolar da sergileniyor. İkinci bölümde, Audi A6 e-tron konseptinin LED Dijital Matris farları projektörlere dönüştürüldü ve eğlenceli bir şekilde Audi Aydınlatma Teknolojilerinin potansiyelini ortaya koydu. Binanın merkezinde, her iki sergi katını zemin kat ile birleştiren açık bir rotunda içinde “İlerleme Bloğu” yer almaktadır. Blog, günlük olarak güncellenen Audi marka vurgularından ve marka odak noktalarından gerçek zamanlı içeriğe sahiptir. Sosyal medya kurulumu sayesinde, ilgilenen herkes turun sonunda bir Sphere ailesi konsept otomobilinin arka koltuğuna oturabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.