Araçlarda silinen tuşlara yeni çözüm

0


Araçların içindeki tuş takımları belli bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranırken, genellikle plastik malzemeden üretilen tuş ve tuşlar da zamanla dökülmeye maruz kalıyor. Bu görüntü, aracın eski ve bakımsız görünmesine neden olmasının yanı sıra, araç kullanıcılarının günlük yaşamını da zorlaştırabilmektedir.

CNC makinesiyle yapılmıştır

Araç; Kaydedici multimedya tuş takımı, klima paneli, direksiyon simidi, far ve cam açma düğmeleri, kapı kapatma düğmesi ve bagaj düğmesi gibi klavyeler belirli bir kullanım süresinden sonra tamamen veya kısmen devreden çıkar. Bu klavyenin yenisi ile değiştirilmesi tüketici açısından oldukça pahalıdır veya bazı modellerde yenisinin sağlanması uzun zaman alabilmektedir. Klavye restorasyon hizmetiyle kalite ve düşük maliyeti birleştirdiklerini vurgulayan yetkililerden Eray Afet, şunları söyledi: “Aşınmış bir klavyenin yenisiyle değiştirilmesi çok pahalı olabiliyor. Ancak verdiğimiz tuş takımı restorasyonu hizmetiyle araç sahiplerini yüksek maliyetlerden koruyor ve tuş takımını orijinal durumuna döndürüyoruz.

Restorasyon sürecinde; Klavye temizlendikten sonra aracın karakterine ve orijinalliğine saygı gösterilerek CNC lazer makinesi kullanılarak panellere yeniden basılmaktadır. Bir aracın dışı kadar içi de önemlidir. Restorasyon işlemi sayesinde araç daha bakımlı hale geldikçe değeri de artıyor. Bu parçaların yenileriyle değiştirilmesi maliyet nedeniyle kronik bir sorun haline gelmiştir. Amacımız birçok marka ve modele verdiğimiz bu hizmetle tüketicinin bu sorununu kökten çözmektir. “Ayrıca mini onarımlar kapsamında kasko poliçesi yaptıran tüketiciler de katılımcı sigorta şirketleri aracılığıyla bu hizmetten yararlanabiliyor.” Bir açıklama yaptı.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom